Dveřní doplňky

Panoramatická kukátka
Díky panoramatickému kukátku zvyšujete svojí bezpečnost - vidíte, kdo stojí za dveřmi.
Vyrábí se v pěti barvách (chrom, matný nikl, zlatá, černá, starobronz).


Digitální kukátka - novinka za trhu
Digitální kukátko MUL-T-LOCK plní podobnou funkci, jako telefonní záznamník. Pokud někdo zazvoní u vašich dveří, telefonní kukátko vytvoří fotografický záznam této osoby. Vy se pak po návratu domů můžete, podívat kdo a kdy vás chtěl navštívit. Kromě fotografického záznamu „umí“ digitální kukátko pořídit i videozáznamy, je jen na vás, jakou funkci nahrávání si nastavíte.

Fotografie nebo videa se nahrávají na běžnou paměťovou kartu, takže si můžete fotografické záznamy nebo videozáznamy v případě potřeby přenést do svého počítače. Navíc je kukátko vybaveno infračerveným zařízením, díky kterému uvidíte, kdo stojí u vašich dveří, i když je venku tma (obraz je pak černobílý). Zdroj: MUL-T-LOCK


Přídavné dveřní řetízky

Přídavné dveřní řetízky jsou používány k zabezpečení pootevřených dveří. V naší nabídce najdete různé barvy, materiály i délky. Kromě možnosti zakoupení nabízíme i montáž.


Pantové zábrany

Pantové zábrany se montují přímo na dveřní panty a zabraňují tak vysazemním dveřního křídla.


Okopové nezerové plechy

Okopové nezerové plechy dodáváme od firmy AC - T. Tyto nezerové plechy se používají proti poškození spodní části dveří. Nejčastější použití je v průmyslových provozech, nevylučuje se ale použití i v bytových prostorech.


Dveřní větrací mřížky
Dveřní větrací mřížky se vyrábí v různých velikostech i z různých materiálů. Naším výhradním dodavatelem je firma AC - T.

Dveřní madla
Dveřní madla se montují ke vchodovým dveřím do objektů pro snadnější užívání. Vyrábí se v různých tvarech z nezerového matetriálu. 

 

Zámečnictví S&S, Na Ladech 526/31, Liberec 460 01